Pošli list zdravotníkom!

Skautská služba naďalej funguje “na pozadí” a my sa tešíme novej spolupráci. Spoločne s iniciatívou Kto pomôže Slovensku chceme vyčariť zdravotníkom úsmevy na tvárach. Chceme preto vyzvať všetkých členov Skautskej služby, Slovenského skautingu a všetkých, ktorí majú chuť, k zapojeniu sa k tejto aktivite. 

Čo to znamená? 

Máme databázu, kde máme 370 nemocníc a ich konkrétnych oddelení, 195 adries na stanice záchranárov a 84 adries na vakcinačné centrá. Situácia je náročná a ťažká, preto chceme zdravotníkom v týchto ťažkých časoch pozdvihnúť aspoň trošku náladu. Keďže sme v lockdowne s obmedzeniami, vieme im pomôcť takýmto spôsobom všetci aj z pohodlia domova.

Ako sa zapojiť? 

  • Pozrite si zdieľanú tabuľku a nájdite najbližšie zdravotnícke zariadenie vo vašom okolí. 
  • Vyplňte tento dotazník, čím potvrdíte to, kam posielate list.
  • Napíšte list a pošlite ho na danú adresu, ktorá patrí príslušnému stredisku, ktoré ste si vybrali.

Ďakujeme za zapojenie!

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať. 

Tím Skautskej službysluzba@skauting.sk